הדר ברזל ואלומיניום

הדר מעקות הינה משפחתית עם 42 שנות פעילות

שממוקמת בהוד השרון. במפעל של הדר מעקות אנו מייצרים : מעקות פנים , מעקות חוץ, סבכות לחצרות אנגליות, שערים מברזל , שערים מאלומיניום , מעקות ברזל , מעקות אלומיניום , וכן מתן פיתרונות למעקות ברזל ומעקות מסובכים למדרגות ספירליות. אצלנו במפעל , שממוקם ברחוב הסדן 2 תוכלו לראות את תהליך הייצור בהיתהוות וכן תוכלו לצפות בתהליך הצביעה שנעשה במצבעה שלנו שנמצאת במקום.

רמות הגימור הינם הגבוהות ביותר בתחום המעקות והשערים , וכן רמות התיכנון. כל מעקות החוץ לבית ולגינה שמיוצרות מברזל עוברים תהליך של גילוון חפ או קר בהתאם לעבודה ולדגם וכל מעקה ברזל או שער ברזל נצבע בצבעי אפוקסי מיוחדים וכן יסוד אפוקסי.

שערי האלומיניום עוברים צביעה בתנור באבקה.

ניר, מחברת הדר מעקות הינו המתכנן ומעצב של דגמי מעקות ברזל ומעקות אלומיניום מוביל את קווי העיצוב העדכניים ביותר , ועובד עם אדריכלים ומעצבים מהשורה הראשונה בארץ ונותן פיתרונות רבים ומענה וכן הדוגמאות למעקות , בין עם זה מעקה מודרני לפנים ולחוץ ובין עם זה מעקות בסגנון כפרי או סגנון פרובאנס, או מעקות ושערים בסגנון אנגלי.

כל בית מעוצב בהתאם ללקוח ובאופן אישי.

אנו מזמינים אתכם לבקר באולם התצוגה בהוד השרון

לראות שלל של דגמים למעקות ברזל , שערי ברזל , וכן שערים מאלומיניום בשילובים רבים כגון : מעקות בשילוב עץ , ומעקות זכוכית .

נשמח לעמוד לרשותכם. הדר מעקות.

פרופיל חברה - image profile on http://hadarmaakot.co.il/new2

לקוחות ממליצים

פרופיל חברה - image rec1-1-250x250 on http://hadarmaakot.co.il/new2
המלצות
המלצות